אודות

​המשרד שלנו, SY רישוי עסקים, מתמחה בייעוץ ורישוי לעסקים, פתרונות מול הרשויות המקומיות, תכנון אדריכלי, מבדקי בטיחות מזון, הדרכות ועוד.
אנחנו שמים דגש על מתן שירות אישי המותאם לצרכי הלקוח, תוך הקפדה על עבודה איכותית, יסודית ומקצועית, בפיקוחו של יואב סבן, הנדסאי אדריכלות ותברואן מוסמך.
 

עבודה עם מומחה בתחום רישוי עסקים חוסכת עד עשרות אלפי שקלים וכמו כן, חסכון משמעותי בזמן על מנת להתחיל את פעילות העסק במועד הרצוי.

 

 שיתופי פעולה הם חלק בלתי נפרד מהדרך שלנו. אנחנו מאמינים בהדדיות עסקית ובשילוב ידיים לקידום תהליך הרישיון ביחד עם בעלי מקצוע איכותיים.

 

​יואב סבן, מייסד העסק, מגיע עם ניסיון רב ושילוב התמחויות:

הנדסאי אדריכלות משנת 2000

קצין בריאות בצבא כעשור

יועץ בטיחות מזון AACPS מוסמך עם התמחות בתחום האפידמיולוגיה

בוגר קורס רישוי עסקים

מדביר מוסמך משנת 2004

האינטגרציה בין הידע הרב וניסיון רב השנים מהווה את המעטפת הכוללת לעסק בכל הפרמטרים הנדרשים, על מנת לקבל את האישורים הדרושים והתקינות הנדרשת מול הרשויות.

הייחודיות של העסק נובעת בזכות שני מאפיינים עיקריים: העיסוק במגוון התמחויות מחד והעבודה דרך קבע עם בעלי מקצוע נוספים אשר נותנים מענה לכל צורך של העסק בכל שלב בדרך מאידך.

תחומי הפעילות העיקריים שלנו: 

ייעוץ רישוי לעסקים חדשים – מענה לכל הצרכים בתהליך בקשה לרישיון עסק, ליווי מול הרשויות והכנת התכניות הנדרשות עד לקבלת האישורים.

ייעוץ רישוי לעסקים מתחדשים – מענה לתהליך חידוש רישיונות העסק, ובנוסף הדרכה לעובדי העסק על שימור הכללים להמשך החידוש בעתיד.

שירותי רישוי לאדריכלים – תכנון תברואי לקבלת אישורים מהרשויות.

שירותי רישוי לירידי מזון – ייעוץ והכוונה לבטיחות המזון לקבלת האישורים מול משרד הבריאות והשירות הווטרינרי

שירותי רישוי לאירועים גדולים – תיאום מול כל הגורמים בשטח על מנת לקבל את האישורים הנדרשים לקיום האירוע ולמהלך תקין כל זמן קיום האירוע

 

אנחנו כאן בכל שלב ולכל צורך של רישוי העסק והאירוע שלכם בניהול כל הנדרש מול הרשויות., כדי לתת לכם ראש שקט.

 

בכל שלב ולכל אורך הדרך,

SY ייעוץ רישוי עסקים